1 2 3 4

Translate

enfrdeitptrues

Dlaczego wybrać silnik lub napęd firmy Motoroma?

  1. Najniższa cena - silniki producentów zachodnich są bardzo drogie. Na szczęście nie dotyczy to silników Motoroma. 
  2. Duża moc - silniki Motoroma nie ustępują mocą silnikom zachodnich producentów - odpowiadają mocą silnikom JPX czy Simonini! 
  3. Tanie części i serwis - części do silników Motoroma dostępne są w firmie Motoroma, w innych firmach, a nawet... na Allegro! Naprawę czy pełny remont silnika przeprowadzisz co najmniej o połowę taniej, niż w innych silnikach!
  4. Gwarancja, która działa - udzielamy 2 letniej gwarancji i ją respektujemy, dbając o naszych klientów w trakcie i po gwarancji! 
  5. Niezawodność - nasze silniki dorównują, a nawet przewyższają niezawodnością i wytrzymałością silniki zachodnie. (Kliknij tutaj, aby przeczytać dziennik z 2 letnich testów napędu).
  6. Innowacyjność - nigdy nie zostajemy w tyle - ciągle ulepszamy nasze silniki. Dzięki temu są to najbardziej niezawodne silniki na świecie!
  7. Konstrukcja silnika Motoroma RK1-180 z ręcznym rozruchem jest jedynym silnikiem na rynku, który bez zmiany karteru można wyposażyć w rozruch elektryczny. Wystarczy jedynie dodać kilka części. Co więcej - ten silnik można także przystosować do chłodzenia cieczą!